Чи можливі безкомісійні перекази у TRС мережі?

Джастін Сан, глава централізованих криптобірж (CEX) HTX і Poloniex, заявив, що команда розробників створеного ним блокчейна TRON (TRX) працює над рішенням, яке дозволить здійснювати перекази стейблкоінів без комісії gas.

Джерело: X.com

Безкомісійні перекази у TRС мережі

Бізнесмен зазначив, що це рішення спочатку буде реалізовано в блокчейні TRON, а пізніше поширено на Ethereum та інші публічні мережі, сумісні з віртуальною машиною Ethereum (EVM).

Запуск, за даними Sun, очікується в четвертому кварталі цього року. Він вважає, що такі рішення полегшать великим компаніям впровадження блокчейн-сервісів з підтримкою стейблкоїнів, що виведе процес масового впровадження технології блокчейн на новий рівень.

Пізніше Sun також поділився прогнозом, що TRON стане першим блокчейном, де кількість адрес перевищить позначку в 1 мільярд.

Крім того, середній розмір транзакції в мережі TRON ($0,175) на 90% нижчий, ніж на блокчейні Bitcoin. І на 80% нижчий, ніж на Ethereum.

На момент написання статті нативний токен TRON (TRX) займає 12 місце в загальному рейтингу криптовалют за ринковою капіталізацією з $10,9 млрд. І торгується на рівні $0,1252, втративши 3,5% за день. Тижневе падіння склало 0,5%, при цьому актив за півроку виріс на 22%.

У березні Sun оголосив про запуск маркетплейсу Inscriptions на базі TRON від команди APENFT. А наприкінці травня HTX обігнала Coinbase (NASDAQ:COIN) за щоденним обсягом спотових торгів, посівши третє місце після Binance та OKX.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"