В CryptoQuant зазначають, що на даний момент ринку не вистачає сильного бичачого імпульсу, що й спричинило зниження вартості біткоїна нижче ключового рівня підтримки в $65 900.

Читайте також: Історія Біткоїна: революція цифрових грошей

За спостереженнями експертів, трейдери не поспішають поповнювати свої запаси активів. А попит з боку великих учасників ринку слабкий. Крім того, зафіксовано падіння обсягів відкритих позицій по ф’ючерсах на біткоїн на суму в $1,2 млрд за останній тиждень.

На тлі зниження активності на ринку в мережі Біткоїна спостерігається зменшення кількості транзакцій на секунду. На думку спеціалістів, для виходу біткоїна із зони стагнації необхідний рішучий рух вартості в будь-якому напрямку.

Експерти вважають, що очікувати подолання біткоїном позначки в $70 000 у короткостроковій перспективі передчасно. А прогнози про різке збільшення ціни BTC не мають достатніх підстав.

Раніше в CryptoQuant повідомили, що запаси біткоїнів на гаманцях криптобірж знизилися до мінімальних значень за останні три роки і становили лише 2 825 703 BTC.

Нагадаємо, що CryptoQuant — це платформа для аналітики криптовалют, яка надає користувачам інструменти для відстеження та аналізу даних ринку криптовалют. Вона спеціалізується на зборі та аналізі ончейн-даних, тобто даних, які записуються безпосередньо в блокчейн-мережах. А також ринкових індикаторів та інших метрик, що впливають на вартість криптовалют.

CryptoQuant є корисним інструментом для всіх, хто зацікавлений у глибокому розумінні ринку криптовалют та використанні даних для досягнення своїх фінансових цілей.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"