Solana контролює п’яту частину торгів на DEX

За обсягом торгів на децентралізованих біржах (DEX) мережа Solana поступається лише Ethereum.

За даними DefiLlama, минулого місяця Solana володіла 25% від загального обсягу торгів на DEX у розмірі $179 млрд. Тоді як Ethereum контролював 31%. На початку цього року частка Solana становила 16%, тоді як частка Ethereum все ще становила 31%.

У вівторок криптовалютний хедж-фонд Pantera Capital опублікував звіт, в якому йдеться про те, що збільшення частки Solana відбулося. Через те, що роздрібні трейдери спекулюють монетами-мемами, яких приваблюють низькі комісії за транзакції.

Торгова активність на Solana становить п’яту частину від загального обсягу DEX

Поєднуючи різноманітні активи – від монет на собачу тематику та котів до так званих токенів PolitiFi, натхненних політичними діячами. Solana залучила хвилю ліквідності від трейдерів, які прагнуть заробити на цих вірусних криптовалютах.

На Solana припадає 85% усіх нових токенів, що торгуються на DEX з початку року. Що також свідчить про збільшення обсягів за рахунок монет-мемів.

На думку експертів Pantera, саме тому гаманець Phantom, який використовується для роботи з DEX у мережі Solana, став домінуючим додатком у магазині додатків для iOS.

Той факт, що криптогаманець став найбільш завантажуваним додатком в App Store в Сполучених Штатах, є видатним досягненням, що вказує на масове прийняття Solana, пише звіт Pantera. «Цей приплив роздрібної торгівлі тісно корелює з бумом монет-мемів на децентралізованих біржах Solana.

Незважаючи на те, що зростання частки DEX Solana є значним, конкуруючі мережі також набирають обертів.

Блокчейн другого рівня Ethereum Base, запущений криптобіржею Coinbase (NASDAQ: COIN), також завойовує частку ринку, багато в чому завдяки низьким комісіям за транзакції.

Минулого місяця компанія з управління активами Franklin Templeton припустила, що Base контролюватиме більшу частину активності користувачів серед конкуруючих мереж другого рівня Ethereum.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"