Аналітики прогнозують зростання мемкоїна Dogwifhat

На думку експертів, відновлення інтересу з боку трейдерів як на спотовому, так і на деривативному ринках призвело до вибухового зростання добового обсягу торгів WIF, що перевищив суму в $507 млн.

Аналітики прогнозують зростання мемкоїна Dogwifhat

Крім того, індикатор Open Interest, показник відкритих позицій з кредитним плечем, також показав значне зростання на 25%, що є свідченням того, що трейдери та інвестори зробили ставку на зростання популярного мемкоїна WIF.

За прогнозами компанії Market Spotter, що займається аналітикою на крипторинку, мемкоїн може досягти позначки $4,50 у наступному бичачому циклі. Однак є й сміливіші оцінки експертів. Зокрема, аналітик під ніком Bluntz Capital вважає, що ставка WIF готова до дворазового підвищення.

Згідно з прогнозами CoinCodex, у липні 2024 року Dogwifhat може досягти $7,30. Цей бичачий прогноз підтримується ринковими настроями та технічними індикаторами.

В цілому, поточні показники показують, що Dogwifhat має досить позитивні перспективи в короткостроковій перспективі. Якщо прогнози експертів підтвердяться, то є велика ймовірність, що курс популярної монети-мема зможе показати дуже вражаючі результати вже цієї осені.

Тим часом протягом усього першого півріччя 2024 року ринок мемкоїнів демонструє максимальний прибуток, на відміну від провідних криптовалют у топ-10 за рівнем капіталізації.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"