Прогноз на Ethereum: $6 500

Steno Research, незалежний дослідницький центр у галузі макроекономіки, геополітики та криптовалют, спрогнозував, що спотовий ether ETF, торги яким, як очікується, почнуть торгуватися на початку липня, підніме ETH до $6 500. Остання публікація Steno на цю тему передбачає, що Ethereum ETF працюватимуть краще, ніж прогнозували провідні аналітики, залучивши цього року до $20 млрд.

Steno Research прогнозує, що Ether досягне $6 500 завдяки спотовим ETF

Steno Research, установа, яка спеціалізується на макроекономіці та криптовалютах, опублікувала свої прогнози щодо того, як поведе себе крипторинок з початком торгівлі спотовими ETF на ефірі. Бачення Steno відрізняється від ведмежої точки зору інших ринкових аналітиків, таких як Ерік Балчунас і Джеймс Сейфарт, які передбачали, що ці інструменти зможуть залучити лише від 10% до 20% припливу, який їх біткойн-колеги залучили в цьому році.

Це означатиме, що Ether ETF зареєструють приплив лише від 1,5 до 3 мільярдів доларів. Що зробить їх неуспішними порівняно з їхніми аналогами з Bitcoin. Однак Стено вважає, що ці оцінки сильно занижені. Прогнозуючи, що Ether ETF залучать кошти від $15 млрд до $20 млрд протягом першого року торгів. Навіть з урахуванням можливого відтоку коштів від Ethereum Grayscale Trust, що позитивно вплине на динаміку цін на загальному крипторинку.

Таким же чином, цей підвищений попит підштовхне ціни ETH до 6 500 доларів, серед інших факторів. В результаті співвідношення ETH/BTC, яке зараз становить 0,05, зросте до 0,065. «Багато в чому це пов’язано з тим, що ми вважаємо, що ринок поділяє переважаючий песимістичний погляд на ETF на Ethereum», – сказав Стено.

Хоча офіційного оголошення про те, коли ці ETF почнуть торгуватися, не було. Steno Research та інші аналітики припускають, що це станеться в перші дні липня. Це пов’язано з відносно невеликою кількістю коментарів до документів S-1. В яких емітенти ETF вказують нутрощі цих інструментів, що свідчить про швидкий запуск спотових ETF на Ефірі.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"