Аналітика: Ринок стейблкоїнів залишався стабільним у червні

Червень був не найкращим періодом для криптоактивів, оскільки багато з них показали двозначне зниження по відношенню до долара США, тоді як ринок стейблкоїнів також показав найнижчий приріст за останні 30 днів. Лідером зростання став USDE Ethena, збільшивши свій обсяг на 21,4% з травня.

Економіка стейблкоїнів мало змінилася в червні

У червні ринок стейблкоїнів залишався відносно статичним, демонструючи мінімальні зміни в пропозиції. Кілька проєктів стейблкоїнів зіткнулися зі скороченнями, включаючи FDUSD від First Digital, який минулого місяця впав на 28,5%. Tether (USDT), найбільший стейблкоїн за ринковою капіталізацією, продемонстрував невелике зростання на 0,7% у червні. Ринкова оцінка USDT становить 112,65 мільярда доларів, тоді як FDUSD, п’ятий за величиною стейблкоїн, становить близько 2 мільярдів доларів.

USDC є другим за величиною стейблкоїном за ринковою капіталізацією – 32,24 мільярда доларів, але цими вихідними зафіксував невелике зниження пропозиції на 0,4%. Третій за величиною, DAI Makerdao, показав падіння на 3,9%, в результаті чого його ринкова оцінка склала 5,13 мільярда доларів. Четвертий за величиною, USDE Ethena, продемонстрував найбільше зростання, збільшившись на 21,4% цього місяця. USDD Tron зріс на 0,5%, а frax dollar (FRAX) знизився на 0,1%. Восьмий за величиною стейблкоїн, TUSD, впав на 1,3% у червні.

Дев’ятий за величиною стейблкоїн, PYUSD PayPal, зріс на 6,3%, тоді як десятий за величиною, USDB Blast, знизився на 0,2%. Зростання ринку стейблкоїнів у червні підкреслює, що збільшення пропозиції значною мірою залежить від ринкового попиту. Спостережувані незначні коливання свідчать про те, що хоча стейблкоїни є важливою частиною криптоекосистеми, їх розширення залежить від конкретних потреб.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"