Активність користувачів у мережі Біткоїна впала до рекордно низького рівня (Фото: google)
IntoTheBlock: Активність користувачів у мережі Біткоїна впала до рекордно низького рівня (Фото: google)

За даними IntoTheBlock, кількість активних гаманців становить лише 614 770 адресів, що є найнижчим показником з кінця 2018 року.

Активність користувачів у мережі Біткоїна продовжує знижуватися, досягаючи рекордно низьких показників. За даними аналітичної платформи IntoTheBlock, кількість активних гаманців у мережі склала всього 614 770 адресів, що є найнижчим показником з кінця 2018 року.

Читайте також: Біткоїн по $45 000: аналітики спрогнозували нове дно для крипти

Причини падіння активності

Експерти IntoTheBlock зазначають, що основною причиною такого зниження є відсутність роздрібної торгівлі, оскільки мемкоїни більше приваблюють спекулянтів, ніж інші криптовалюти.

«Відсутність роздрібної торгівлі знижує активність біткоїн-гаманців, оскільки мемкоїни більше приваблюють спекулянтів, ніж інші криптовалюти», — зазначають автори IntoTheBlock.

Зниження коефіцієнта активних адрес свідчить про те, що купівля-продаж біткоїнів знаходиться на мінімальному рівні, і крипторинок залишається в стадії консолідації. Аналітики вважають, що несприятлива економічна ситуація також зіграла свою роль, і роздрібні інвестори не здійснюють стільки операцій, скільки робили ще кілька місяців тому.

Експертні думки

Аналітик IntoTheBlock Хуан Пеллісер зазначає, що падіння активності відбувається через підготовку інвесторів до можливих переміщень активів великими власниками біткоїнів.

«Падіння активності відбувається через те, що інвестори готуються до швидкого переміщення активів великими держателями біткоїнів», — пояснює Хуан Пеллісер.

Перспективи та рекомендації

Раніше генеральний директор однієї з найбільших американських майнінгових компаній Marathon Digital Holdings (MARA) Фред Тіль наголошував на необхідності диверсифікації ризиків, пов’язаних з волатильністю біткоїна.

«Необхідно диверсифікувати ризики, пов’язані з волатильністю біткоїна», — зазначив Фред Тіль.

На тлі цих подій інвесторам рекомендується бути обережними і розглянути можливість диверсифікації своїх криптоактивів для зменшення потенційних ризиків. Залишається сподіватися, що ринок стабілізується і активність користувачів знову зросте в найближчому майбутньому.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"