Ставки на зняття Байдена з виборів вже 50%

Цього тижня, після перших президентських дебатів 2024 року, ринок прогнозів Polymarket, що працює на технології Polygon, зафіксував зміну ставок щодо того, чи вийде чинний президент Джо Байден з перегонів. Двома днями раніше шанси на відмову Байдена становили 39%, а станом на 30 червня 2024 року ймовірність зросла до 50%.

Чи відмовиться Байден? Ставки на поліринку різко зростають на тлі дискусій у Кемп-Девіді

Багато американців були спантеличені промовою Джо Байдена на дебатах у четвер увечері, тим більше, що мейнстрімні ЗМІ зображували його у вигідному світлі протягом останніх шести місяців. Згідно з повідомленням NBC, виступ Байдена викликав занепокоєння у багатьох демократів щодо його шансів проти колишнього президента Дональда Трампа. У суботу NBC додатково повідомив, що Байден проведе неділю в Кемп-Девіді, розмірковуючи про майбутнє своєї кампанії.

Людина, знайома з планами адміністрації, сказала NBC, що “все в лахмітті” і що дебати підірвали довіру Байдена. Після повідомлень про те, що Байден вирушить до Кемп-Девіда для подальших обговорень, гравці Polymarket підвищили ставки щодо виходу президента з перегонів 2024 року. Два дні тому шанси становили 39%, але після виступу Байдена на дебатах і новин з Кемп-Девіда ймовірність зросла до 50%, що є найвищим рівнем на даний момент. У неділю о 8:25 ранку за східним часом ставки трохи впали до 46%.

Найближче оточення Байдена “впливає на рішення”

Також є ще одна ставка під назвою «Чи здасться Байден до 4 липня?», ймовірність якої також зросла, піднявшись з 4% до 12% після повідомлень NBC. До неділі о 8:25 ранку він впав до 10%. На думку лівого видання Axios, “олігархія Байдена” визначатиме майбутнє кампанії. У статті описується таємна змова, яка має значний вплив на Байдена і ухвалюватиме остаточне рішення. Axios стверджує, що до цього впливового кола входять, зокрема, його дружина Джилл, його сестра Валері та 85-річний Тед Кауфман.

«Ця кухонна кімната десятиліттями функціонувала як розширена сім’я, рада старійшин і правляча олігархія», — пояснюють журналісти Axios Майк Аллен і Джим Вандехей. «Тільки ці союзники мають вплив на рішення, великі та малі, у житті та президентстві Байдена».

Ще одна ставка на Polymarket показує, що Байден має 63% шансів отримати номінацію від Демократичної партії, тоді як віцепрезидентка Камала Гарріс має 13% шансів. Неназваний кандидат, можливо, губернатор штату Мічиган Гретхен Уітмер, має 11%. Тоді як колишня перша леді Мішель Обама та губернатор Каліфорнії Гевін Ньюсом мають 7% шансів. Ставка Polymarket на загальні вибори, орієнтована на переможця 2024 року. Вона показує, що Трамп лідирує з ймовірністю 65%, тоді як шанси Байдена зараз становлять 18%.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"