Вже сьогодні, 2 липня відбудеться лістинг криптовалюти Sealana

На даний момент до виходу Sealana ($SEAL) на біржах залишилися лічені години. Плюс з’явилася новина про запуск ініціативи безкоштовного розподілу монет. Аналітики вважають, що аірдроп зможе підштовхнути актив як мінімум до 10-кратного зростання.

До того, як монета з’явиться на біржах, її ще можна купити через віджет на офіційному сайті проекту за $0,022. Для цього інвесторам знадобляться ETH, USDT, BNB або SOL.

Як і багато інших перспективних криптовалюта, $SEAL показує хороші результати в пресейлі. Лише за місяць передпродажу вдалося зібрати понад $6 млн.

Наявність активу дасть вам можливість взяти участь в аірдропі. Плюс до всього, його власникам також не доведеться платити додаткову плату за газ.

ПОСПІШАЙТЕ КУПИТИ SEALANA

Підготовка до лістингу Sealana вже розпочалася Всі учасники дострокового продажу можуть придбати $SEAL за більш вигідною ціною, так як після виходу на біржі токен може значно подорожчати.

Аналітики вважають, що зараз саме час для виходу Sealana на торгові майданчики. Це пов’язано з тим, що ринок відновлюється після консолідації.

Плюс до всього, монета може стати особливо прибутковою на тлі корекції біткоїна. Він торгується в діапазоні $63 тис і зумів пережити падіння нижче позначки $60 тис.

Крім того, інсайдери повідомляють, що біржовий фонд VanEck подав заявку на створення ETF на токени мережі Solana.

Незважаючи на те, що на ринку вже є аналогічні фонди для BTC і ETH, шанси запустити нові ETF на SOL вкрай високі. Є всі підстави вважати, що SEC схвалить таку заяву компанії. Однак про терміни фактичного відкриття поки що нічого невідомо.

Швидше за все, запуск нових ETF відбудеться після того, як почнуть працювати ETF на Ethereum. На думку аналітиків, ця подія може статися лише через пару місяців.

Щоб не пропустити важливі новини, рекомендуємо підписатися на Sealana в соціальних мережах X (понад 13 тис. підписників) і Telegram (18 тис. підписників).

Прогнози щодо лістінгу Sealana

Лістинг $SEAL запланований на 2 липня, експерти прогнозують 10-кратне зростання Найкращі криптовалюти, як правило, привертають увагу аналітиків та експертів. Sealana не є винятком. Огляди про нього випускають відомі в індустрії ютубери. Наприклад, Метью Перрі розповів своїм 233 тисячам передплатників, що після виходу на біржі актив має всі шанси на стрімке зростання.

Автор іншого каналу, Jacob Crypto Bury, ділиться думкою свого колеги. Він також розповів своїм передплатникам про монету і заявив, що вона має високий потенціал.

Підтвердженням таких сміливих прогнозів служить статистика. Загалом мемкоїни, талісманом яких є різні тварини, показують хороші результати в екосистемі Solana.

Деякі експерти навіть переконані, що Sealana здатна повторити успіх іншого подібного токена – Slothana. Він був випущений раніше і зібрав понад 15 мільйонів доларів на передпродажі. Після релізу на криптовалютних біржах монета подорожчала приблизно на 630%. Це свідчить про те, що мемкоїни мережі користуються високим попитом серед трейдерів та інвесторів. Плюс $SLOTH вдалося потрапити на 10-й рядок у рейтингу популярних монет Dextools.

Криптовалютна індустрія розвивається досить стрімко. Невеликі інвестиції в нові криптовалюти можуть принести значний прибуток. Експерти припускають, що інвестування $500 у $SEAL може принести дохід від $10 000.

Придбати $SEAL можна на офіційному сайті проекту.

Ця стаття не є інвестиційною радою. Читач сам несе повну відповідальність за будь-які дії, вчинені ним на підставі інформації, отриманої на нашому сайті.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"