До Worldcoin приєдналися екс-директори IT гігантів

Чотири колишні керівники Apple (NASDAQ: AAPL), Google (NASDAQ: GOOGL), Meta (NASDAQ: META), Tesla (NASDAQ: TSLA) і X поповнили ряди Tools for Humanity, компанії, що стоїть за проектом Worldcoin.

Нагадаємо, що проект Worldcoin прагне створити глобальну цифрову валюту, яка буде справедливо розподілена між усіма жителями планети. Для ідентифікації користувачів використовується система Worldcoin ID, яка сканує сітківку ока.

До Worldcoin приєдналися екс-директори IT гігантів

Співробітники New Tools for Humanity також візьмуть участь у «створенні технологій, які допоможуть сформувати більш справедливу економічну систему».

Колишній генеральний директор Apple, Meta та Tesla Річ Хелі стає директором з пристроїв Orb. Він керуватиме розробкою, продуктивністю та доступністю сканерів райдужної оболонки ока, розроблених Tools for Humanity.

Таку ж посаду в Tools for Humanity отримає Даміан Кіран, який обіймав посаду директора із захисту персональних даних у забороненій у Росії соціальній мережі X. Він найматиме нових співробітників і братиме участь у «формуванні нових галузевих стандартів дотримання конфіденційності».

Колишній директор з безпеки Google Адріан Людвіг стає директором з інформаційної безпеки. До його завдань входить забезпечення внутрішньої та зовнішньої безпеки даних в Tools for Humanity.

Нарешті, Аджай Патель з Google Payments приєднується до команди Сема Альтмана в якості керівника World ID.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"