Падіння Біткоїна (Фото: google)
Падіння Біткоїна (Фото: google)

За останніми даними, на біржах криптовалютних деривативів було ліквідовано $305.43 мільйона внаслідок падіння біткоїна нижче $57,000. 4 липня біткоїн впав до $56,769 за одиницю, що стало найнижчою ціною з лютого. Протягом дня криптовалюта кілька разів пробивала цей рівень, занурюючись нижче та знову повертаючись вище.

Читайте також: IntoTheBlock: Активність користувачів у мережі Біткоїна впала до рекордно низького рівня

Прогнози аналітиків

Аналітик із Stocklytics Ніл Роурті зазначив, що інвестори налякані можливим продажем великих обсягів біткоїна з боку німецького уряду та через банкрутство криптовалютної біржі Mt Gox. Він написав:

“Якщо на ринку в короткий проміжок часу з’явиться додатково 200,000 біткоїнів, вартістю понад $10 мільярдів, пропозиція ймовірно перевищить попит, і ми могли б побачити ще більше падіння ціни біткоїна.”

Аналіз ринку від QCP Capital

QCP Capital також відзначили спад на ринку в четвер. Вони повідомили, що біткоїн-майнери демонструють ознаки здачі позицій, що є історичним індикатором дна цін. Це схоже на останнє значне зниження хешрейту у 2022 році, коли BTC торгувався по $17,000. Однак, ринок опціонів показує ознаки оптимізму.

“Незважаючи на розпродаж криптоактивів, ринок опціонів все ще оптимістичний, оскільки ми продовжуємо бачити, що інтерес сильно зміщений в бік коллів ethereum на строки закінчення в вересні і грудні,” — написала QCP. “Кластери ліквідації по BTC і ETH сильно зміщені вгору, відкриваючи можливості для коротких стиснень. З ухваленням форми S-1 на підході, схвалення може призвести до різкого відскоку в ethereum,” додала компанія.

Деталі ліквідацій

Під час падіння ринку на біржах криптовалютних деривативів були зафіксовані ліквідації на суму $305.43 мільйона. З цієї суми $270 мільйонів припало на довгі позиції, з яких $92.6 мільйона — на довгі позиції біткоїна. За даними coinglass.com, близько 121,992 трейдерів стикнулися з ліквідацією, причому найбільша угода на BTC призвела до збитку в $10.49 мільйона.

Висновки

Попри значні ліквідації та поточний спад, ринок опціонів залишається оптимістичним. Аналітики прогнозують, що можливе схвалення регуляторних документів може привести до позитивних зрушень на ринку криптовалют. Однак, зростаюча пропозиція біткоїнів може продовжити тиск на ціну.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"