Схвалення Solana ETF більш ймовірне

Старший аналітик ETF в Bloomberg заявив, що шанси на схвалення біржового фонду (ETF) на Solana протягом наступних 12 місяців тісно пов’язані з ймовірністю зміни президента США. Він зазначив, що “можна з упевненістю сказати, що шанси обох подій сьогодні вищі, ніж були вчора”.

Можливе схвалення спотових ETF на Solana пов’язане зі зміною посади президента в США

Старший аналітик Bloomberg ETF Ерік Бальчунас поділився своїми думками щодо потенційного схвалення спотових біржових фондів (ETF) на Solana Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) на платформі соціальних мереж X у п’ятницю.

Очікування щодо можливого схвалення спотового ETF на Solana комісією SEC значно зросли після нещодавнього схвалення спотових ETF на ефірі. Крім того, заявка Vaneka на спотовий ETF на Solana в четвер ще більше підігріла дискусії та спекуляції з цього питання, привернувши увагу інвесторів та ринкових аналітиків. Балчунас поділився:

Шанси на схвалення ETF на Solana протягом наступних 12 місяців безпосередньо пов’язані з шансами на зміну президента США, і можна з упевненістю сказати, що шанси обох подій сьогодні вищі, ніж учора.

Тим не менш, він наголосив, що Bloomberg “поки що не дає точної цифри з цього приводу”, наголосивши, що “ще зарано”.

Шанси на схвалення Solana ETF

Говорячи, що сьогодні шанси кращі, ніж учора, Бальчунас може мати на увазі президентські дебати між колишнім президентом Дональдом Трампом і президентом Джо Байденом. Після дебатів виникли сумніви щодо здатності Байдена зайняти президентське крісло на другий термін, що викликало дискусії в Демократичній партії про можливість висунення іншого кандидата. Крім того, прогнозні ринки підвищили ймовірність того, що Байден зніметься з президентських перегонів.

Тим часом Трамп оголосив себе «президентом криптовалют», пообіцявши покласти край антикриптовалютній політиці Байдена, захистити біткойн і зупинити створення цифрової валюти центрального банку (CBDC). Він також пообіцяв підтримати майнінг біткоїнів. Кілька відомих діячів криптовалютного співтовариства зробили пожертвування на передвиборчу кампанію Трампа. Включаючи засновників Gemini Кемерона і Тайлера Вінклвоссів, а також засновника Kraken Джессі Пауелла.

У четвер, відповідаючи на заявку Ванека на Solana ETF, Балчунас пояснив, що перша думка може полягати в тому, що схвалення малоймовірне через відсутність ф’ючерсного ринку Solana. Однак зміна президента може змінити цю точку зору. Він припустив, що з новим керівництвом стає можливим все. В тому числі і призначення на посаду комісара SEC прихильника криптовалюта, наприклад, Хестер Пірс. Такий зсув може значно збільшити шанси на схвалення ETF на Solana.

Аналітик Bloomberg написав: «Перша думка тут звучить так: «О, це ніколи не буде схвалено, тому що немає ф’ючерсів на Solana». Погодьтеся, але… якщо POTUS зміниться, я думаю, що все можливо. Тільки уявіть, що Хестер Пірс (або хтось подібний) керує SEC».

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"