Прогноз на біткоїн по $45 000

Співробітники дослідницької компанії 10x Research прогнозували падіння курсу біткоіни до $45 000 протягом наступних кількох місяців.

Біткоїн по $45 000, прогноз від аналітиків

Розвиток цього патерну [подвійна вершина] є найбільш вірогідним сценарієм. Він передбачає, що ціна біткойна впаде до $50 000 або навіть $45 000. Подвійна вершина традиційно наражала дрібних інвесторів на ризики, і багато альткоїнів різко впали в ціні», — написав Маркус Тілен, засновник 10x Research.

Аналітики помітили, що на графіку сформувався ведмежий патерн “подвійна вершина”. Бар’єр підтримки становить близько 56 000 доларів і збігається з лінією шиї. У разі прориву ціна криптовалюти опиниться під загрозою падіння до $40 000 або $41 000, залежно від того, який із двох піків буде враховано. З цієї причини залишається загадкою, чому співробітники 10x Research прогнозують зниження вартості BTC лише до $45 000.

Патерн “Подвійна вершина” на графіку курсу біткоїна

При цьому криптовалютний трейдер, відомий під псевдонімом Rekt Capital, зазначив, що бичачий тренд на ринку біткоіни закінчився лише на 39,3%. Історичні дані свідчать про те, що незабаром почнеться фаза параболічного зростання курсу BTC. Відповідно, зниження вартості монети дає можливість купити біткоіни за нижчою ціною і таким чином отримати значний прибуток у майбутньому.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"