Спотові ETP Ethereum залучать мільярди

Головний інвестиційний директор Bitwise Метт Хьюган передбачив, що біржові продукти (ETP) на основі спотового ефіру будуть добре працювати на фінансових ринках, коли вони, нарешті, почнуть торгуватися. За оцінками Хоугана, ці продукти привернуть чисті інвестиції в розмірі $15 млрд протягом перших 18 місяців торгів, враховуючи розмір ринку Ethereum ETP в інших регіонах і їх відносну ринкову капіталізацію.

Bitwise очікує, що спотові біржові продукти Ethereum принесуть мільярди чистої виручки

Bitwise, компанія з управління криптовалютами, прогнозує високий інтерес до біржових продуктів (ETP) Ethereum протягом перших 18 місяців торгівлі. У повідомленні, надісланому інвесторам цього тижня, головний виконавчий директор Bitwise Метт Хуган підрахував, що ця інвестиція, яка базується на спотовому ефірі, залучить 15 мільярдів доларів за цей період.

Хоуган, який раніше пояснював, чому ефір є цікавим активом для інституційних інвесторів, заявив:

Це не випадкове припущення. Про це свідчать дані.

Щоб досягти цих показників, Хуган вивчив відносну капіталізацію BTC та ETH на сучасному ринку криптовалют. Хоуган підрахував, що ринкова капіталізація Bitcoin становить 1,266 мільярда доларів (74% від загального ринку). Тоді як Ethereum становить 432 мільярди доларів (26% від загального ринку). За оцінками, до кінця 2025 року біржові продукти на біткоїні залучать $100 млрд інвестицій, спотовим еквівалентам ефіру потрібно буде залучити $35 млрд активів, щоб досягти паритету.

Однак це число не враховує негайну конвертацію Ethereum Trust Grayscale, який оцінюється в 10 мільярдів доларів, на ринок. Це має поставити очікувані доходи на рівні $25 млрд.

Порівнюючи це число з іншими ринками, де вже були запущені біржові продукти Ethereum, Хоуган виявив, що воно все ще занадто високе. Статистика Hugan показує, що біржовим продуктам на спотовому ефірі вдається агрегувати 22% від загального припливу BTC-ETH на європейських і канадських ринках. Перенісши ці цифри на ринок США, спотові біржові продукти Ethereum можуть досягти 18 мільярдів доларів доходу.

Однак Хоуган віднімає доходи, пов’язані з керрі-трейдингом, з оцінки біржових продуктів біткойнів. Що включає купівлю біржових продуктів на спотовому біткойні, а потім продаж ф’ючерсних контрактів на біткойн проти цієї позиції. Використовуючи цю нову оцінку біткойна, він в кінцевому підсумку приходить до прогнозованої цифри доходу в 15 мільярдів доларів.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"