Генеральний директор Binance

Річард Тенг дав кілька порад інвесторам, зацікавленим у входженні у світ криптовалют. Він дав три ключові поради, як розпочати свою криптовалютну подорож. “Досліджуйте та постійно переглядайте свою стратегію” – це одна з трьох порад, яку дав директор Binance.

Генеральний директор Binance поділився порадами для нових криптоінвесторів

Генеральний директор Binance Річард Тенг дав кілька порад інвесторам, зацікавленим у вивченні світу криптовалюти. Ділячись своїми думками в соціальних мережах X, Тенг написав у середу: «Час від часу люди запитують мене: «Як мені почати свою криптовалютну подорож?»

По-перше, Тенг наголосив на важливості розуміння основ. Він порадив новим криптовалютним інвесторам витратити час на вивчення технології блокчейн, криптовалют та інших фундаментальних концепцій.

«Знайдіть час, щоб дізнатися про блокчейн, криптовалюту та інші основи», – порекомендував він.

По-друге, Тенг наголошував на необхідності ретельних досліджень. Глава Binance написав:

Досліджуйте різні блокчейни, протоколи та проєкти. Ключовим тут є DYOR (Do Your Own Research).

Занурюючись у різні аспекти ринку криптовалют, інвестори можуть визначити перспективні можливості та уникнути потенційних підводних каменів.

Наостанок Тенг підкреслив, що інвестори повинні спробувати самі. «Почніть з малого і використовуйте платформу для репутації», — порадив він, додавши:

Досліджуйте та постійно переглядайте свою стратегію.

Такий розсудливий підхід дозволяє інвесторам отримати практичний досвід, не наражаючись на значний ризик. У наступному дописі Тенг порадив інвесторам уникати страху втратити шанс (FOMO). “Не піддавайтеся FOMO. Це, безумовно, важливо!”, – наголосив він.

Тенг дав зрозуміти, що його поради ґрунтуються на особистому досвіді і не мають на меті бути фінансовою порадою. Натомість це практичні рекомендації, спрямовані на те, щоб допомогти людям орієнтуватися в часто нестабільному та непередбачуваному світі криптовалют.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"