Наслідок дебатів: Криптоспільнота не вірить у перемогу Байдена

Азартні представники криптоспільноти різко втратили віру в реальність перемоги Джо Байдена на президентських виборах у США.

Рано вранці 28 червня користувачі букмекерської платформи «Polymarket» почали робити ставки на перемогу головного опонента Байдена Дональда Трампа. З цієї причини ймовірність тріумфу Джо знизилася на 24% з 29% до 22%. Шанси Трампа на перемогу, навпаки, зросли на 5% до 63%.

Криптоспільнота не вірить у перемогу Байдена

Очевидно, причиною потрясінь на ринку ставок на президентські вибори стали дебати між Дональдом і Джо, які розпочалися о 05:00 за київським часом 28 червня.

Під час свого виступу Байден заїкався і заїкався, тоді як Трамп явно вигинав свою лінію і виглядав набагато бадьорішим за свого колегу. Не дивно, що ніхто не сумнівався в тому, що Джо зазнав поразки, вступивши в полеміку з Дональдом.

Дебати між Джо Байденом і Дональдом Трампом

Через знижені коефіцієнти вдала ставка на перемогу Трампа на виборах, які відбудуться 5 листопада, принесе 59% прибутку. А виграшна ставка на Байдена збільшить капітал на 335%.

Ринок ставок на результат голосування викликав великий інтерес з боку членів криптоспільноти, які вже нарахували понад $190 млн за результати виборів на блокчейн-платформі Polymarket.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"