Анонс роздачі токенів BLAST (Фото: google)
Анонс роздачі токенів BLAST (Фото: google)

26 червня мережа другого рівня Blast проведе роздачу 17 мільярдів токенів BLAST (17% від загальної емісії) в рамках першої фази аірдропу.

З цього обсягу 7 мільярдів токенів отримають власники балів Blast Points, які були зароблені за надання початкової ліквідності у вигляді ETH або USDB.

Інші 7 мільярдів BLAST розподілять серед користувачів, винагороджених Blast Gold за взаємодію з децентралізованими додатками в мережі. Ще 3 мільярди монет отримає організація Blur Foundation для подальших дистрибуцій серед спільноти NFT-маркетплейсу Blur, включаючи майбутні аірдропи.

Читайте також: Що таке токен і чим він відрізняється від крипто монет?

Умови для топ-користувачів

Для 0,1% топ-користувачів (приблизно 1000 гаманців) передбачено шестимісячний період вестингу. Розподілені монети будуть передаватися частинами залежно від балів активності за місяць.

Токеноміка проекту Blast

Згідно з опублікованою токеномікою, з загальної емісії в 100 мільярдів BLAST 50% призначені для передачі спільноті через кампанії заохочення. Основні розробники отримають 25,5%, інвестори та Blast Foundation – 16,5% і 8% відповідно.

Анонс роздачі токенів BLAST (Данні: BLAST)

Проект Blast був запущений у листопаді 2023 року засновником Blur під псевдонімом Pacman. Спочатку протокол не мав навіть тестової мережі та пропонував користувачам депонувати монети для отримання пасивного доходу у розмірі 4-5% через міст.

Запуск мейннету Blast

Нагадаємо, що мейннет Blast розробники запустили у лютому 2024 року.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"