Американська криптовалютна біржа Kraken оголосила про плани провести новий раунд фінансування, в ході якого планує залучити $100 млн до кінця 2024 року. Це стане останнім раундом фінансування перед первинним розміщенням акцій (IPO), про що повідомляє Bloomberg.

Читайте також: Історія Біткоїна: революція цифрових грошей

Згідно з інформацією, рішення про новий раунд фінансування було прийнято через підвищений інтерес з боку інвесторів. Зростання індустрії цифрових активів викликало ажіотаж навколо інвестицій у криптовалютні компанії, що стало додатковим стимулом для залучення коштів.

Компанія Kraken заявила, що завжди шукає стратегічні шляхи для досягнення своєї місії – прискорення глобального прийняття криптовалют.

“Ми постійно вивчаємо стратегічні шляхи досягнення місії Kraken: прискорення глобального прийняття криптовалют. Фірма, як і раніше, повністю зосереджена на інвестуванні в досягнення цієї мети”, — зазначили у Kraken.

Після завершення цього раунду фінансування компанія переключить увагу на підготовку до IPO. В статті зазначається, що Kraken планує отримати дозвіл на розміщення акцій від Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC).

Журналісти повідомляють, що Kraken шукає велику компанію-партнера, яка допоможе з проведенням IPO. Представник цієї компанії увійде до ради директорів платформи. На даний момент переговори перебувають на початковому етапі, але після завершення збору коштів процес активізується. Планується, що IPO відбудеться у 2025 році.

Представники Kraken наразі не коментують заяви ЗМІ про новий раунд фінансування.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"