Компанія Franklin Templeton готується подати заявку на створення нового криптофонду, який відрізнятиметься від існуючих спотових ETF, заснованих на біткоїні та Ethereum. Цей новий продукт дозволить інвестувати в альткоїни та матиме функцію стейкінгу. Це робить його унікальним у порівнянні з традиційними фондами.

Читайте також: Криптовалюти: Коротка історія, огляд та значення

За інформацією видання The Information, компанія не лише планує випустити ще один криптовалютний ETF. Але й інтегрувати в нього можливість стейкінгу. Найближчим часом компанія має намір подати відповідну заявку на реєстрацію цього інвестиційного продукту.

На даний момент спотовий біткоїн-ETF від Franklin Templeton, відомий під тикером EZBC, займає дев’яте місце за обсягом коштів під управлінням у своєму сегменті. З моменту запуску в січні 2024 року фонд накопичив $435 млн, згідно з даними SoSo Value. Найбільший приплив коштів до EZBC відбувся 3 травня, коли було залучено $61 млн, однак протягом наступного місяця щоденні вливання не перевищували $3,8 млн.

Крім того, компанія отримала схвалення від Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) на подані заявки за формою 19b-4 для створення криптовалютного Ethereum-ETF. Тепер компанія очікує затвердження документів за формою S-1 від регулятора. Після цього Franklin Templeton зможе випустити свій новий продукт на ринок.

Також стало відомо, що Franklin Templeton оголосила про токенізацію державних бондів США на суму $380 млн. Під тикером FOBXX фонд Franklin OnChain став першим державним фондом у США, що використовує публічний блокчейн для здійснення однорангових транзакцій (P2P) без посередників.

Джерела

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"