Біткоїн консолідувався вище $58 000

Курс біткоїна BTCUSD позитивно відреагував на піврічний звіт голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла про грошово-кредитну політику США

У четвер ринок очікує на публікацію даних про індекс споживчих цін (ІСЦ) у США.

Як купити біткоіни карткою за рублі — редакція BeInCrypto поділилася найкращими способами.

Як виступ голови ФРС вплинув на біткоїн

Для того, щоб серйозно відреагувати на макроекономічні новини, біткоїну доведеться почекати до четверга. Як правило, дані про індекс споживчих цін є одним із чотирьох основних факторів, на які звертають увагу інвестори під час відновлення ринку.

Після виступу Пауелла у вівторок, 9 липня, ціна BTC пробила рівень $58 000. За даними CoinGecko, на момент написання статті перша криптовалюта за капіталізацією торгується на рівні $58 885, подорожчавши за останню добу на 3,3%.

Глава ФРС заявив, що поки що відомство не готове знижувати ключову процентну ставку. За його словами, потрібен обережний підхід до боротьби з інфляцією, а також більша кількість хороших економічних показників. Під час зустрічі Пауелл також наголосив на важливості просування інфляції до цілі 2%.

За словами голови ФРС, політики, як і раніше, уважно стежать за ризиками, пов’язаними з інфляцією. Вони не хочуть скидати тиск занадто рано і занадто сильно. У той же час невиправдано послабити економіку може протилежне – занадто пізнє або недостатнє пом’якшення.

«Ми дуже ретельно балансуємо між цими двома ризиками. Це те, про що ми зараз думаємо”, – сказав Пауелл.

З іншого боку, чиновник визнав, що ринок праці залишається сильним, а економіка розвивається стабільними темпами.

Дані про індекс споживчих цін за червень будуть опубліковані у четвер, 11 липня. Очікується, що цей показник становитиме 3,1%. Це менше, ніж 3,3%, зафіксовані в попередньому місяці. Зниження інфляції стане позитивним фактором для зростання вартості біткоіни.

Біткойн-інвестори обережні

На даний момент технічні індикатори показують, що біткоїн намагається відновитися, але бикам не вистачає впевненості. Про це свідчить позиція Індексу відносної сили (RSI) – індикатора імпульсу, який зараз знаходиться нижче позначки 50.

Однак з огляду на вищі мінімуми RSI та підтримку на рівні 54 450 доларів, відновлення може бути вже на підході.

Beincrypto

Популярний трейдер і аналітик Rekt Capital поділився оптимістичним прогнозом. За його словами, BTC демонструє перші ознаки стабілізації після тривалого падіння.

Кіт Алан, засновник торгової платформи Material Indicators, наголосив на важливості позначки $54 000 як ключового рівня. Він вважає, що курс біткоїна не впаде нижче нього.

«Цей новий сигнал на денному графіку біткоіни вказує на те, що ціна навряд чи впаде нижче вчорашньої свічки. Для мене зниження до 54 300 доларів виглядає недійсним”, – написав Алан.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"