Кандидат на посаду президента США Дональд Трамп оголосив на зборі коштів для своєї передвиборчої кампанії про плани стати «криптопрезидентом», підтверджуючи свою підтримку цифрових активів, повідомляє Reuters.

На заході, організованому венчурними капіталістами Девідом Саксом і Чаматом Паліхапітія, були присутні представники криптовалютної біржі Coinbase, інвестори Кемерон і Тайлер Вінклвосс та інші учасники індустрії.

Дональд Трамп – «криптопрезидент»?

Трамп розкритикував політику Демократичної партії щодо цифрових активів і висловив свою підтримку розвитку цієї сфери, хоча не уточнив конкретних кроків.

Колишній посол США в Австрії Тревор Трейна зазначив, що Трамп прагне стати «криптопрезидентом», підкреслюючи своє прихильне ставлення до індустрії. Радник компанії Palantir Джейкоб Хелберг заявив, що Трамп пообіцяв зупинити «хрестовий похід» Байдена та Генслера проти криптовалют одразу після свого повернення до влади.

За підсумками заходу, було зібрано $12 млн для передвиборчої кампанії Трампа.

Варто зазначити, що Трамп неодноразово висловлював підтримку криптовалютам. Наприкінці травня він опублікував пост у соціальній мережі Truth Social, де підтвердив своє позитивне ставлення до криптоактивів.

Також Трамп пообіцяв звільнити засновника даркнет-майданчика Silk Road Росса Ульбріхта. Який відбуває покарання у вигляді двох довічних термінів плюс 40 років.

Раніше ми повідомляли, що команда проєкту Trog (TROG) надіслала на гаманець Дональда Трампа 210,3 млрд токенів. Це становить половину від усієї пропозиції активу.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"