Майкл Новограц зазначив, що загальний обсяг ринку мемкоїнів на публічних блокчейнах вже досяг рівня $60 млрд.

Читайте також: Чи можна заробити на мемкоїнах $2,5 млрд за один день? Так!

Майкл Новограц також звернув увагу на те, що мемкоїни є одним із найпотужніших трендів на ринку віртуальних активів. Крім того, генеральний директор Galaxy Digital розповів про два способи заробітку з їх допомогою. Перший спосіб полягає в тому, щоб вибрати найбільш правильну з безлічі монет для вкладення капіталу.

А другий метод – створити перспективний мемкоїн самостійно і вивести його на ринок. Він додав, що його зять є досвідченим інвестором у мемкоїни і віддає перевагу Dogecoin і dogwifhat.

На думку Новограца, капітал продовжить надходити на ринок мемкоїнів, оскільки вони перестали бути просто жартівливими активами і зайняли гідне місце в індустрії.

На жаль, генеральний директор Galaxy Digital не уточнив, за якими критеріями слід вибирати правильний мемкоїн для заробітку, і що робити, щоб власноруч створений актив був визнаний спільнотою. Тим часом на ринку циркулює безліч мем-токенів, і не всі вони можуть принести прибуток інвесторам.

Нагадаємо:

Майкл Новограц — американський інвестор і мільярдер, відомий як один із провідних фігур у сфері криптовалют. Він є засновником і генеральним директором Galaxy Digital, компанії, яка займається інвестиціями та консультаціями в галузі цифрових активів. Раніше Новограц працював у Fortress Investment Group і Goldman Sachs, де здобув значний досвід у сфері фінансів. Він активно просуває криптовалюти і часто виступає на цю тему в медіа.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"