Чи можна заробити на мемкоїнах
Чи можна заробити на мемкоїнах?

Нещодавня корекція ринку знизила ціни на основні криптовалюти та спонукала трейдерів звернутися до мемкоїнів. Обравши цю тактику, один криптотрейдер зміг отримати величезний прибуток, що викликало додатковий ажіотаж навколо цього типу токенів.

Зокрема, невідомий але щасливий інвестор витратив 15,8 SOL (вартістю приблизно $2558) на купівлю 36,77 млн токенів RNT. Потім він продав 606 000 RNT за 165 SOL (приблизно 26 800 доларів США), зберігши 36,17 мільйона RNT вартістю приблизно 2,4 мільйона доларів.

За даними Lookonchain, 7 червня щасливчик створив новий криптогаманець і почав торгувати 12 монетами-мемами. У 83% випадків він фіксував прибуток.

Користувач купив такі активи, як RNT, TOPG, TATESOL та інші. Ця тенденція стала більш помітною на тлі ажіотажу навколо монет-мемів, який підживлюється активами на базі Solana.

Захоплення монетами-мемами та корекція ринку Минулого місяця інший трейдер заробив $657 000 всього за кілька годин, інвестувавши $800 у токен Mother Iggy (MOTHER). Криптоактив показав надзвичайне зростання ціни після корекції ринку минулого тижня, коли вартість як монет-мемів, так і провідних криптоактивів знизилася.

Загальна ринкова капіталізація монет-мемів становить 57,7 мільярда доларів, і за останні 24 години вона зросла на 0,19%, а обсяги торгів трохи перевищили позначку в 5,5 мільярда доларів.

Дані Santiment показують, що провідні активи, такі як Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) і Pepe (PEPE), зазнають збитків, тоді як деякі токени зареєстрували невеликий приплив.

Наведена вище історія успіху є рідкісним випадком на крипторинку, але загалом торгівля монетами без фундаментальних показників пов’язана зі значними ризиками.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"