Експерти фінансового порталу Zerohedge повідомили про новий рекордний максимум коротких позицій хедж-фонди на біткоїні. Це сталося після того, як курс першої криптовалюти впав до $68 450, а потім відновився до $69 400.

Читайте також: Прогноз Bitfinex: Пік «бичачого ринку» настане у IV кварталі 2024 року, а ціна біткоїна може досягти $120 000

Значне зростання коротких позицій свідчить про те, що хедж-фонди зробили ставку на зниження вартості першої криптовалюти і готуються до отримання додаткового прибутку.

На думку аналітиків Zerohedge, ведмежі позиції з боку хедж-фондів негативно впливають на настрої інших учасників ринку і призводять до посилення волатильності.

Експерти припускають, що на даний момент курс BTC не здатний подолати позначку в $70 000, оскільки немає каталізаторів зростання. На їхню думку, оптимізм щодо зростання ціни першої криптовалюти найближчим часом передчасний.

Раніше аналітики криптовалютної біржі Bitfinex заявили, що пік бичачого тренду на крипторинку припаде лише на четвертий квартал 2024 року. Вони очікують, що вартість біткоїна досягне $120 000 у жовтні-грудні.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"