Apple додасть ChatGPT
Apple додасть ChatGPT у свої пристрої

Apple впровадить ChatGPT в Siri та інші сервіси на операційних системах iOS, iPadOS і macOS.

Компанія оголосила про партнерство з OpenAI 10 червня на презентації WWDC 2024 у Купертіно.

«Ми раді співпрацювати з Apple, щоб по-новому представити ChatGPT нашим користувачам. Apple поділяє нашу прихильність до безпеки та інновацій, і це партнерство відповідає місії OpenAI зробити передовий штучний інтелект доступним для всіх», — сказав генеральний директор OpenAI Сем Альтман.

Незабаром Siri зможе отримати доступ до ChatGPT, коли це буде потрібно. Наприклад, якщо вам потрібно приготувати їжу з доступних інгредієнтів, ви можете попросити голосового помічника — він передасть запит у нейромережу після вашого дозволу.

ChatGPT також інтегрований із загальносистемними інструментами, такими як Writers Tools, для створення контенту за допомогою OpenAI AI.

Чат-бот з’явиться в iOS 18, iPadOS 18 і macOS Sequoia пізніше цього року і буде безкоштовним, без необхідності створювати обліковий запис в OpenAI. Передплатники одного з преміальних планів компанії зможуть отримати доступ до платних функцій Siri та інших додатків Apple, які використовують ChatGPT.

Спочатку буде використовуватися флагманська модель генеративного штучного інтелекту GPT-4o. За словами представників Apple, інтеграція з ChatGPT реалізована з вбудованим захистом конфіденційності — запити не зберігаються в OpenAI, а IP-адреси користувачів приховані.

Інтеграція ChatGPT в ОС з Купертіно є частиною масштабної ініціативи компанії з розробки генеративного ШІ Apple Intelligence. Ця система побудована на великих мовних і інтелектуальних моделях і буде інтегрована в більшість додатків.

Apple Intelligence з’явиться восени в останніх версіях iOS, iPadOS 18, macOS Sequoia та VisionOS 2 на пристроях iPhone 15 Pro, iPad та Mac із чипами M1 або новішими версіями. iPhone 15 і попередні покоління смартфонів не отримають цю функцію.

Нагадаємо, що у травні компанія OpenAI представила останню модель чат-бота – GPT-4o. Нейромережа стала «більш людяною» і навчилася сприймати візуальні дані.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"