На цьому тижні криптовалюта BRETT (а саме монета-мем BRETT) стала одним з лідерів за темпами зростання на ринку монет-мемів. Токен, який вийшов на біржу в середині березня 2024 року і не показав різкого стрибка, досяг свого ATH відразу після початку торгів у червні, показавши зростання на 350% за весь період свого існування та на 100% за останній тиждень.

Читайте також: Чи можна заробити на мемкоїнах $2,5 млрд за один день? Так!

Багато інвесторів поділяють подальші бичачі настрої навколо BRETT. Однак ті, хто не встиг увійти вчасно, пропонують поки що дочекатися дампу і перейти на інші криптовалюти.

Популярні трейдери вважають, що наступною великою подією на ринку криптовалют-мемів може стати лістинг монети-мема Sealana, який зараз знаходиться на завершальній стадії пресейлу. Токен заснований на мемі Fat Guy із серії South Park. Пухкенький тюлень, так само, як і герой популярного телешоу, любить поїсти, вважає за краще абсолютно нездорову їжу і не покидає свого місця перед комп’ютером.

Розробка токена почалася на блокчейні Solana, але тепер Sealana розширила варіанти використання і стала мультичейн-токеном. Користувачі можуть здійснювати транзакції як на BNB Chain, так і на Ethereum.

Попередній продаж токена $SEAL стартував на початку травня. А в перші хвилини після запуску касові збори склали $100 000. На сьогоднішній день ця мем-монета залучила понад 3 мільйони доларів ранніх інвестицій. Команда проєкту зробила ставку на розвиток своїх спільнот у соціальних мережах та подальшу підтримку користувачів. Судячи з касових зборів, їм це вдалося. Крім того, монету-мем підтримали кілька криптовалютних інфлюенсерів. Мем, на якому базується токен, був одним із найпопулярніших у мережах. Вірусний потенціал $SEAL досить високий і може залучити до проекту не тільки аудиторію криптоспільноти.

Щоб купити токени, потрібно зареєструвати криптовалютний гаманець і поповнити його будь-якою криптовалютою зі списку SOL, BNB або ETH. Також користувачі можуть купити $SEAL банківською карткою за фіатні гроші.

Ще одним привабливим моментом для інвесторів є те, що вартість токена жодного разу не змінилася під час пресейлу. Зараз, як і на старті передпродажу, його можна придбати за $0,022. Потенційні інвестори встигли поспостерігати за проєктом перед покупкою токенів, не пропустивши вигідну вартість.

Більше про SEALANA

Передпродаж $SEAL закінчується На офіційному сайті передпродажу $SEAL не вказана мета зборів, після якого він буде завершений. Але сьогодні команда проекту оголосила про швидке завершення пресейлу. Твіт про це з’явився в офіційній спільноті токена.

25 червня пресейл закриється, а інвестори отримають свої токени $SEAL автоматично. Використання трьох блокчейнів у роботі токена дозволить користувачам уникнути необхідності подавати заявки вручну.

В останні місяці ринок монет-мемів показав значне зростання. Токен $SEAL провів один із найуспішніших передпродажів серед мемкоїнів на базі Solana. Експерти вважають, що він може повторити успіх іншої криптовалюти-мема Slothana (SLOTH). Нагадаємо, що ця монета-мем зібрала понад $15 млн ранніх інвестицій і багато разів подорожчала після виходу на біржі. Показавши ряд «зелених свічок» протягом травня, монета зараз переживає період корекції ціни і фіксації прибутку. Однак перші інвестори, які купили токен на етапі передпродажу, отримали гідну винагороду.

Крім того, останнім часом значно зросла популярність блокчейну Solana серед користувачів. Він цілком може стати головним конкурентом Ethereum. Нативний токен блокчейну, SOL, був одним із перших альткоїнів, які швидко відновилися після нещодавнього падіння ринку. Зараз він займає п’яте місце за ринковою капіталізацією на сайті Coinmarketcap. Що вже говорити про стабільність екосистеми Solana в цілому.

Після виходу на децентралізовані біржі ціна $SEAL може значно зрости. Для цього проєкт має успішний пресейл, віральність, підтримку користувачів і потужну екосистему, на якій він базується. І, звичайно ж, низька вартість входу в проект привертає до нього багато уваги трейдерів. Тож ця монета-мем популярна серед інвесторів, незважаючи на відсутність реальної корисності, і має всі шанси стати перспективним альткоїном. А поки що у інвесторів є трохи більше двох тижнів, щоб купити $SEAL за вигідною ціною.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"