11 червня 2024 року присяжні суду штату Делавер визнали Хантера Байдена, сина чинного президента США, винним у справі про купівлю вогнепальної зброї. Про це повідомляє Associated Press. Новина викликала значні коливання вартості токенів PoliFi із серії BODEN.

Читайте також: Монета-мем BRETT зросла на 100% за тиждень

Обвинувачення та вирок

54-річного Хантера Байдена звинуватили в тому, що він у 2018 році, купуючи пістолет, приховав інформацію про свою наркозалежність. У той час він вживав речовину під назвою «крек». Присяжні визнали його винним за трьома пунктами обвинувачення. Загалом йому загрожує до 25 років ув’язнення, проте експерти прогнозують, що фактичний термін буде не більше двох років. Вирок мають винести протягом наступних 120 днів.

Мем-токени BODEN: Реакція ринку мем-токенів

На тлі новини про Хантера Байдена мемкоїни серії BODEN зазнали значної волатильності. Токен Joe Boden (BODEN) показав зростання, вартість якого на момент написання статті становить $0,195. За минулу добу його ціна зросла на 16%, а ринкова капіталізація досягла $134,7 млн за даними CoinGecko.

Графік ціни Joe Boden (BODEN). Джерело: CoinGecko.

Натомість токен, присвячений дружині президента Джил Байден — Jill Boden (JILLBODEN), показав зниження на 9,8% за останні 24 години, досягнувши $0,00009.

Графік ціни Jill Boden (JILLBODEN). Джерело: CoinGecko.

Токен, присвячений самому Хантеру Байдену — Hunter Boden (HUNTBODEN), демонстрував найбільшу волатильність. Спочатку його вартість підскочила на 116% до $0,002, але потім впала до $0,0005, знизившись на 51% за останню добу.

Графік ціни Hunter Boden (HUNTBODEN). Джерело: CoinGecko.

Токени конкурента Дональда Трампа

Токени PoliFi, пов’язані з головним конкурентом Джо Байдена в передвиборчих перегонах — Дональдом Трампом, також показали різну динаміку. Мемкоїн Donald Tremp (TREMP) за минулу добу впав на 7%, досягнувши $0,95.

Графік ціни Donald Tremp (TREMP). Джерело: CoinGecko.

Однак токен MAGA (TRUMP) за той самий період виріс на 4,4%, досягнувши $13,2 з ринковою капіталізацією $613 млн.

Ситуація з Хантером Байденом та коливання на ринку мем-токенів підкреслюють, як політичні події можуть впливати на криптовалютний ринок. Токени серії BODEN та PoliFi показують, що інвестори уважно стежать за новинами, а волатильність цих активів відображає реакцію на політичні події.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"