Розбираємось, що таке ігри “тапалки”?

Напевно, ви чули про NOTCOIN, Hamster KombatCatizen DotcoinBLUM, YESCOINMEMEFI – все це так звані крипто-додатки в Telegram. Це тип бота, який дозволяє заробляти криптовалюту без вкладень, виконуючи прості дії, такі як натискання на кнопку, Перегляд реклами, запрошення друзів та інше.

Криптовалюту, яку ми заробляємо на криптокранах, можна потім продати, обміняти на інші цифрові або традиційні валюти або використовувати для оплати товарів і послуг в інтернет-магазинах за умови лістингу. Лістинг означає, що монета тепер доступна для торгівлі на відкритих платформах.

Перший проект і перші результати

NOTCOIN, перший клікер, або тапалка для майнінгу криптовалюти в Telegram, є додатком-клікером Web-3 в екосистемі TON. Він був запущений 1 січня 2024 року, а вже в березні перевищив позначку в 30 мільйонів користувачів.
NOTCOIN пропонує користувачам захоплюючу гру в Telegram, де кожен клік на екрані приносить користувачеві криптовалюту у вигляді токенів. Чим більше натискань на екран, тим більше жетонів ви заробляєте. Цей незвичайний вид заробітку криптовалюти миттєво завоював популярність серед користувачів, які отримують задоволення від гри і при цьому заробляють реальні гроші.
Основна ідея проекту NOTCOIN полягає в тому, що користувачі можуть заробляти криптовалюту, просто граючи в захоплюючу гру. Це відрізняється від традиційних методів заробітку криптовалюти, які часто вимагають спеціальних навичок або великих вкладень.
16 травня найбільші криптобіржі, включаючи Binance, OKX і Bybit, внесли в лістинг токен NOT гри Notcoin. На старті торгів ціна токена досягла $0,37, але через кілька хвилин зафіксувалася на позначці $0,01. Станом на 18 червня 18:30 за Києвом NOT торгується на рівні $ 0.016 у парі зі стейблкоїном USDT на біржі Binance.

Результати NOTCOIN: успіх чи невдача?

За короткий проміжок часу проект NOTCOIN залучив понад 35 мільйонів активних користувачів і увійшов в топ-10 криптовалют за обсягом торгів. Ринкова капіталізація досягла майже 700 мільйонів доларів, що свідчить про потужність екосистеми Telegram і The Open Network (TON).

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про проєкт NOTCOIN, назвавши його «дивовижною історією успіху».

Падіння ставки НЕ. Основною причиною падіння курсу стала масова утилізація отриманих токенів учасниками Airdrop, які вважали за краще конвертувати свої монети в більш стабільні активи. Це призвело до різкого зниження попиту на Notcoin, що, в свою чергу, вплинуло на його курс. Незважаючи на падіння курсу, багато трейдерів зберігають оптимізм і вважають, що завдяки спалюванню незатребуваних токенів і подальшому розвитку екосистеми вартість активів може почати відновлюватися.

Криптовалютні тапалки: перспективи майбутнього розвитку

Після успіху NOTCOIN з’явилося багато інших проєктів, таких як Blum, MemeFi, HamsterKombat, Catizen, TapSwap, LimeCoin та YesCoin. Ці проєкти пропонують альтернативні способи заробітку криптовалюти в Telegram. Багато з цих проектів ще не зареєстровані на біржах, а значить, у кожного є можливість заробляти на цих проектах!

Перспективи майбутнього розвитку криптовалютних клікерів виглядають обнадійливими. Зі зростанням інтересу до криптовалют та розширенням їх використання в різних галузях економіки, такі платформи стають все більш популярними серед користувачів. Більш того, розвиток блокчейн-технологій і смарт-контрактів дозволяє створювати більш складні і цікаві клікери, що приваблює ще більше користувачів. І найголовніше, що ці проекти дозволяють нам заробляти без вкладень. Єдина інвестиція – це ваш час, і тільки ви вирішуєте, як його використовувати.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"