Віталік Бутерін на Incrypted Conference (Фото: google)
Віталік Бутерін на Incrypted Conference (Фото: google)

На масштабній події Incrypted Conference побував співзасновник проекту Ethereum Віталік Бутерін. Він взяв участь у нагородженні переможців хакатону ETHKyiv і отримав особливий презент від організаторів заходу.

Читайте також: Аналіз ринку криптовалют: Біткоїн і Ethereum на тлі змін у процентній ставці ФРС США

Раніше ми повідомляли, що 22 червня 2024 року програміст прибув до України, взявши участь у події, яка стала частиною Ukrainian Blockchain Week. Наступного дня він відвідав Incrypted Conference, де залишив автограф на українському прапорі та привітав найкращі команди ETHKyiv з перемогою на хакатоні.

Крім того, Віталік Бутерін отримав особливий подарунок – видруковану версію NFT-кота з колекції UACatsDivision, підписану особисто президентом України Володимиром Зеленським.

Бутерін також отримав подарунок від команди Incrypted. Йому вручили фірмовий мерч та футболку з написом «Do your own research». CEO Incrypted Іван Павловський пожартував, що тепер співзасновник Ethereum офіційно є частиною їхньої команди. Наприкінці події Іван Павловський подякував Бутеріну за участь у конференції. Павловський зазначив, що приїзд Бутеріна до Києва демонструє важливість підтримки України та місцевої криптоспільноти для всього світу.

Також варто згадати, що Віталік Бутерін висловив своє враження про зміни в українському ком’юніті та оцінив його внесок в екосистему Ethereum. Його приїзд став значущою подією для української криптоспільноти, підкреслюючи важливість взаємодії та співпраці на міжнародному рівні.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"