Влада Німеччини продала 5627 BTC

11 липня гаманець, пов’язаний з Федеральним управлінням кримінальної поліції Німеччини (BKA), перевів на торгові майданчики 5627 BTC на суму $328,89 млн.

Одержувачами транзакцій стали централізовані біржі Coinbase, Bitstamp, Kraken, маркет-мейкер Cumberland, сервіс B2C2 і невстановлена адреса.

Спочатку в гаманці зберігалося майже 50 000 BTC, конфіскованих правоохоронцями в січні у адміністраторів сайту піратських фільмів Movie2k. За словами Леннарта Анте, співзасновника і генерального директора Blockchain Research Lab, криптовалюта була конфіскована поліцейським управлінням федеральної землі Саксонія.

Регіональне законодавство передбачає ліквідацію арештованих активів протягом певного строку. Цей експерт пояснив продаж біткоїнів владою, який розпочався з невеликих сум 19 червня.

На момент написання статті адреса BKA містить 9925 BTC ($582,43 млн) – 19,9% від початкової суми.

Деякі експерти пов’язують просідання першої криптовалюти з ліквідацією криптовалюти німецькими правоохоронцями, яка активізувалася на початку липня.

Однак DeFi-аналітик під ніком bee вважає, що ринок занадто емоційно відреагував на продажі.

Економіст і трейдер Алекс Крюгер також дотримується думки, що покупці здатні поглинути як цей потік монет, так і криптовалюту, що розподіляється між кредиторами Mt.Gox.

Напередодні експерти Arkham зазначили, що «уряд Німеччини продає, а BlackRock купує». Найбільший керуючий активами придбав 324 BTC для свого спотового біткоін-ETF.

Після обвалу нижче рівня $54 000 5 липня ціна цифрового золота відновилася до рівнів близько $58 700 на момент написання статті. На тлі публікації даних про споживчу інфляцію в США, які показали уповільнення цін, криптовалюта на мить піднялася вище $59 000. Однак продавці швидко відіграли зростання.

Нагадаємо, депутат Бундестагу Жоана Котар розкритикувала продаж владою конфіскованих біткоїнів і назвала ці дії контрпродуктивними.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"