На гарних новинах курс біткоїна виріс

Курс біткоїна у четвер, 11 липня, о 16:20 за київським часом становив $58 717 тисяч на криптовалютній біржі Binance у парі зі стейблкоїном USDT. За останню добу перша криптовалюта додала в ціні близько 1,5%.

На даний момент курс першої криптовалюти перевищив $59 тисяч на тлі публікації даних з індексу споживчих цін США за червень.Рівень інфляції знизився до 3,0% у річному обчисленні при прогнозах 3,1%. У попередньому місяці індекс становив 3,3%.

В умовах уповільнення інфляції ринки зазвичай очікують, що ФРС незабаром почне знижувати базову ставку. Це означає пом’якшення монетарної політики і, як наслідок, зростання економічної активності. За такою логікою інвестори починають вкладати кошти в ризиковані активи, включаючи акції та криптовалюти. При більш негативних економічних показниках інвестори, як правило, діють протилежним чином.

Приплив капіталу в біткоїн-ETF триває четвертий день поспіль. За підсумками торгового дня 10 липня інвестори вклали $147 млн в американські спотові біржові фонди біткоїна. Вони управляють $50,6 млн.

Курс другої за капіталізацією криптовалюти, Ethereum, піднявся до $3184. За останню добу ETH подорожчав на 2,4%.

Решта найбільших криптовалют за капіталізацією, включаючи XRP від Ripple, BNB від Binance, Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE) і Solana (SOL), слідували за Bitcoin. За останню добу їхні ставки зросли з 1,2 до 3,5%. Курс криптовалюти Toncoin (TON) показує падіння на 1,2%.

За даними сервісу Coinglass, який відстежує активність трейдерів на найбільших платформах, за добу на криптобіржах було ліквідовано 31 тисячу позицій трейдерів, загальна сума ліквідацій склала близько $84 млн. Близько $28 млн ліквідацій припало на біткоїн. У криптовалюті Ethereum ліквідували позицій на суму $18 млн.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"