Біткоїн готується до нового прориву (Фото: google)
Біткоїн готується до нового прориву (Фото: google)

Біткоїн (BTC) готується до нового прориву ціни, на що вказують два класичних технічних індикатори, про це заявив популярний трейдер Роман. Зазначимо, що подібні прогнози часто з’являються в період просадки BTC, оскільки на це є запит аудиторії.

Зараз на крипторинку переважають ведмежі настрої, а біткоїн консолідується вище $63000. Це низхідний рух розчарував його тримачів, і навіть довгострокові інвестори мають схильність фіксувати прибуток.

Читайте також: CryptoQuant: Курс біткоїна може впасти до $60 000

Ключові індикатори: RSI та смуги Боллінджера

Роман підкреслив важливість індексу відносної сили (RSI) та смуг Боллінджера на тижневому графіку, які сигналізують про потенціал зростання. RSI, осцилятор імпульсу, вимірює швидкість та зміну цінових рухів і часто використовується для визначення умов перекупленості або перепроданості.

Смуги Боллінджера, що складаються із середньої смуги (простої ковзної середньої) та двох зовнішніх смуг (стандартних відхилень від середньої), використовуються для визначення волатильності та потенційних проривів цін.

Аналіз графіків

Аналіз графіків показує третє бичаче розходження між ціною біткоїна та RSI. Це розходження проявляється в тому, що нижні мінімуми RSI не відповідають нижнім мінімумам ціни, що вказує на ослаблення ведмежого імпульсу. Ця модель є сильним бичачим сигналом, що часто передує значному зростанню цін.

Крім того, смуги Боллінджера звужуються, сигналізуючи про зниження волатильності. Це «стиснення» часто передує значним рухам цін. З огляду на те, що RSI показує бичачу дивергенцію, він схильний до прориву вгору.

Прогноз

Відповідно до аналізу Романа, нещодавня консолідація біткоїна є здоровою корекцією на бичачому ринку. Розходження RSI та звуження смуг Боллінджера вказують на суттєвий рух ціни.

З цієї причини трейдер прогнозує підйом до $90 000, що є значним збільшенням порівняно з поточним рівнем.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"