Дуров підтвердив токен Hamster Kombat

Засновник Telegram Павло Дуров підтримав тапалку Hamster Kombat і оголосив про швидкий реліз токена проекту на блокчейні TON.

Дуров підтвердив токен Hamster Kombat:

«Hamster Kombat став останнім інтернет-феноменом, про який всі говорять. Всього за три місяці в цьому міні-додатку Telegram зареєструвалися 239 мільйонів людей. Hamster знадобилося 73 дні, щоб досягти 100 мільйонів користувачів щомісяця», — написав він.

За словами Дурова, щодня до проекту приєднується 4-5 мільйонів нових користувачів, що робить його «найбільш швидкозростаючим цифровим сервісом у світі».

«Як я вже говорив кілька місяців тому, наближається нова хвиля міні-додатків на базі Telegram, і Hamster Kombat зараз її очолює. Його дивовижне зростання демонструє вірусний потенціал Telegram як платформи міні-додатків», – додав підприємець.

Дуров не назвав точну дату виходу токена Hamster Kombat на TON і не уточнив його тікер.

Раніше криптовалютна біржа KuCoin анонсувала премаркет внутрішньоігрового токена HMSTR. Старт торгів неодноразово переносився, на момент написання статті він запланований на 12 липня.

Нагадаємо, що дослідники безпеки виявили в Telegram одразу дві шахрайські кампанії, націлені на гравців Hamster Kombat.

Деякі країни ведуть боротьбу з клікером на законодавчому рівні. Наприклад, в Узбекистані гравцям Hamster Kombat погрожували арештом і штрафами. Влада Ірану назвала проєкт інструментом «м’якої війни» Заходу.

Від Олена Василенко

Головна редакторка і автор новин та статей на проекті "Crypto Challenge"